sobota, 5 lutego 2011

Zacięta i waleczna XIV kolejka kruszwickiej halówki (FILMY)

Niezwykle zacięte i wyrównane spotkania obejrzeli kibice w 14 kolejce kruszwickiej halówki. I tym razem nie zabrakło niespodzianek. Metal Dom stracił kolejne punkty, ale powiększył przewagę nad drugą drużyną w tabeli.

METAL DOM - RPC BEBO 3-3
Potwierdza się zniżka formy drużyny METAL DOMU. Tym razem tylko remis z RPC BEBO 3-3. Kiedy na początku drugiej połowy Metal Dom objął prowadzenie 3-1, wydawało się, że w tym spotkaniu nie będzie już emocji. Zawodnicy RPC BEBO nie raz jednak udowodnili, że grają zawsze do końca. Opłaciło się i tym razem. Najpierw po faulu Krzysztofa Łuczaka (bramkarza Metal Dom) rzut karny na bramkę pewnie zamienił Piotr Mrówczyński, a do remisu idealnym uderzeniem ze "szpica" doprowadził Marcin Śmigielski. Bolesnej kontuzji kolana doznał w tym meczu czołowy gracz RPC BEBO Daniel Marczak i jego przerwa w grze może potrwać nawet miesiąc.
METAL DOM: Maciej Hanczewski 2, Maciej Kowalski
RPC BEBO:Daniel Marczak, Piotr Mrówczyński, Marcin Śmigielski

TRANSPOL – RACICE 2-1
Bardzo ciekawy pojedynek. Drużyna TRANSPOLU w fazie finałowej gra o niebo lepiej niż w pierwszej rundzie. Bardzo dobry występ zanotował bramkarz RACIC Daniel Pindel, który uchronił swój zespół od wyższej porażki. RACICE w tym meczu ograniczali się tylko do kontrataków, ale zdołali tylko raz umieścić piłkę w siatce rywali. Ostatnie 5 minut to bardzo dobra gra w obronie Roberta Ciećki – kandydata do miana króla strzelców turnieju.
TRANSPOL: Robert Ciećka, Tomasz Lewandowski II
RACICE: Waldemar Młodziński

CUKROWNIA – SPJAPAKS 3-1
SP JAPAKS coraz trudniej będzie w walce o fotel lidera tabeli. Po dobrym, chociaż przegranym meczu w przedostatniej kolejce z METAL DOMEM CUKROWNIA tym razem pokonała kandydata na zwycięzcę turnieju SP JAPAKS 3-1. Do przerwy SP JAPAKS prowadziła 1-0 i nie wykorzystała doskonałej okazji do podwyższenia wyniku. W tej części gry CUKROWNIA niczym specjalnym nie zachwyciła. Po przerwie role się odwróciły. Sygnał do ataku dał Jacek Kruszczyński, na 2-1 podwyższył Dawid Żurawski, a trzeciego gola po zespołowej akcji i "wyklepaniu" obrony Paliwowych zdobył Irek Śmigielski.
CUKROWNIA: Jacek Kruszczyński, Dawid Żurawski, Ireneusz Śmigielski
SP JAPAKS: Andrzej Piekański

DROWY – PIERWSZE TŁOCZENIE 2-5
PIERWSZE TŁOCZENIE: Patryk Walczak 2, Daniel Becla, Arkadiusz Nadzieja, Michał Dolata
DROWY: Roman Kaczmarek, Łukasz Walory

Opis meczu znaleźć możecie tutaj
NKA KRUSZWICA ZGP – SIEWCY BURZ 3-0 (Walkower)
SIEWCY BURZ nie stawili się na spotkanie. Dodatkowe 3 pkt dla NKI i – 1 dla SIEWCÓW

PAUZOWAŁO GOCANÓWKO

MECZ TOWARZYSKI

NKA KRUSZWICA ZGP – DROWY 2-5
W krótkim towarzyskim spotkaniu na zakończenie sobotnich rozgrywek DROWY przegrały z NKA KRUSZWICA ZGP 2-5. Bramki dla DROWÓW zdobył Łukasz Walory