sobota, 12 lutego 2011

DROWY vs. NKA KRUSZWICA 2:1 (2:0)

Po zwycięstwie DROWÓW nad drużyną NKA KRUSZWICA ZGP w pierwszej turze spotkań na kruszwickiej hali dzisiejsze spotkanie zapowiadało się bardzo interesująco.
My wyszliśmy po raz kolejny z nadzieją, że uda nam się pokonać przeciwnika, NKA z nadzieją, że tym razem to oni zdobędą wyższy wynik. Spotkanie jednak potoczyło się po naszej myśli i do przerwy wygrywaliśmy 2:0. W drugiej połowie spotkania kilka błędów w powrotach naszej drużyny w okolice swojego pola karnego, aby bronić dostępu do bramki spowodowało, że ostatecznie straciliśmy jednego gola i zakończyliśmy spotkanie z wynikiem 2:1.
Tym samym nasz Ojciec Dyktator będzie zmuszony zapewnić swoim zawodnikom autokar dowożący nas na spotkania, ponieważ najprawdopodobniej żaden z członków naszej drużyny nie będzie miał już wstępu do autobusów naszego przeciwnika ;)
Dziękujemy drużynie NKA KRUSZWICA ZGP za pełen emocji mecz oraz wszystkim fanom piłki halowej, którzy byli tego dnia na hali i kibicowali naszej drużynie.
Filmy z opisanego wyżej meczu oraz więcej informacji ze spotkań rozegranych 12 lutego 2011 już wkrótce zostaną dodane na naszej stronie.