sobota, 26 lutego 2011

Sobotnie wyniki - XVII KOLEJKA 26.02.2011 (filmy)

Najciekawszym wydarzeniem tej kolejki było przerwanie zwycięskiej passy CUKROWNI, która po raz drugi w tym sezonie wysoko uległa TRANSPOLOWI, a w grupie drużyn walczących o miejsca 7-11 na czoło powróciła NKA KRUSZWICA.

GOCANÓWKO - NKA KRUSZWICA ZGP 0:11
Marek Dunisławski 6, Hieronim Górski 2, Dawid Graczyk, Zygmunt Bukowiecki, Michał Kawalerski.
Srogie lanie jakie Enka dostała w poprzedniej kolejce z PIERWSZYM TŁOCZENIEM odbiła sobie w meczu ze zdecydowanie najsłabszą ekipą tegorocznych zmagań i powróciła na 7 miejsce. Aż sześć bramek zdobył Marek Dunisławski najlepszy zawodnik w ekipie NKA KRUSZWICA.

PIERWSZE T. - SIEWCY BURZ 4:4
Patryk Walczak 2, Daniel Becla 2 -
Michał Wikarski 3, Ryszard Babiarz
To na razie najciekawszy mecz w tej grupie. Spotkały się ze sobą dwa wyrównane zespoły i wynik końcowy jak najbardziej zasłużony. Drużyna PIERWSZEGO TŁOCZENIA  2 i 4 bramkę zdobyła w  ostatnich sekundach pierwszej i drugiej połowy.

TRANSPOL - CUKROWNIA 8:4
Robert Ciećka 5, Tomasz Lewandowski II 2, Sławomir Boniecki -
Jacek Kruszczyński, Dawid Żurawski, Marcin Głuszak, Tomasz Jurkiewicz.
Po trzech ostatnich wygranych z rzędu to drużyna CUKROWNI była w tym meczu faworytem. Jej gracze za wszelką cenę chcieli rewanżu za klęskę1-9 w ostatniej potyczce z TRANSPOLEM. Nic z tego, bo i w tym razemwysoko wygrał SZARLEJ. Po raz kolejny katem CUKROWNIKÓW okazał się Robert Ciećka, który zdobył 5 goli (w poprzednim meczu trafił 4 razy)

RPC BEBO - SP JAPAKS 1:3
Andrzej Piekański, Mirosław Orczyk, Michał Szachnowski -
Jacek Burdziński
Stacja Paliw to z kolei bardzo niewygodny rywal dla RPC BEBO W tym sezonie ekipy te rywalizowały po raz trzeci i tylko raz w fazie zasadniczej udało się podopiecznym Adama Pizonia zremisować. Obydwa spotkania wgrupie mistrzowskiej to już wyraźna dominacja JAPAKSÓW.

RACICE - METAL DOM 4:11
Maciej Hanczewski 6, Maciej Kowalski 2, Andrzej Panfil, Łukasz Czarnecki, Tomasz Kwaśniewski - Roman Dunisławski 2, Waldemar Młodziński, Dariusz Dumała
Do meczu z liderem RACICE ze względów kadrowych przystąpili tylko w 4-osobowym składzie. Drużyna METAL DOMU całe spotkanie grała w przewadze jednego zawodnika. Sytuację tą bezlitośnie wykorzystał Maciej Hanczewski,  który walcząc do ostatnich sekund spotkania o pozycję króla strzelców rozgrywek wyszedł na czoło klasyfikacji najlepszych strzelców.

MECZ ZALEGŁY
RPC BEBO - RACICE 5-2
Piotr Mrówczyński 2, Marcin Kulpiński 2, Jacek Burdziński -
Piotr Wójciak, Tomasz Staszak
Po 10 minutach gracze Racic prowadzili już 2-0, ale zapomnieli, że mecz trwa 2x15 minut i skończyło się pewną wygraną BEBO.