środa, 4 września 2013

DROWY - SODA 4:6 (2:3)

W meczu XIV kolejki drugiej ligi ORLIK 2013 drużyna DROWÓW stanęła do walki z ekipą SODY. W pierwszym meczu obu zespołów lepsze były mroczne elfy, które wygrały 5:4.

Należało się spodziewać, że przeciwnicy łatwo się nie poddadzą i będą chcieli się zrewanżować. Od początku wszystko układało się po myśli naszych rywali, którzy pod koniec pierwszej połowy prowadzili już 3:1. Już po upływie regulaminowego czasu gry udało się nam zdobyć kontaktowego gola.
Na początku drugiej połowy szybko udało nam się doprowadzić do remisu 3:3, i tak jakbyśmy za szybko uwierzyli w kolejny sukces. Po przypadkowym faulu przed linią pola karnego SODA objęła prowadzenie, którego już nie oddała do końca pojedynku. Piłkarze DROWÓW tocząc heroiczny bój znów byli bardzo nieskuteczni (2 x poprzeczka, 1 x słupek, niecelne strzały w dogodnych sytuacjach). Ogólnie mecz chyba mógł się podobać kibicom, był toczony w dośc szybkim tempie. Szkoda, że nie zakończył się remisem, co by było odzwierciedleniem przebiegu wydarzeń na boisku. Naszemu rywalowi gratulujemy zwycięstwa i życzymy powodzenia w kolejnych meczach.