niedziela, 11 listopada 2012

NKA - DROWY 7-1 czyli dramatu ciąg dalszy...

Ten mecz nie miał być łatwy dla DROWÓW, ale miał pokazać czy są w stanie powalczyć z ligowym średniakiem.
Realia okazały się okrutne, dość że nie przybyło DROWOM choćby punktu, to przegrały w bardzo kiepskim stylu o ile możemy tu mówić o jakimkolwiek stylu.
Od początku meczu młodsza drużyna NKi dominowała pod względem motorycznym nad ospałymi elfami.
Nie było finezji, efektownym zagrań, spektakularnych dryblingów, ale twarda, konsekwetna gra, która w pierwszej połowie zaowocowała strzeleniem dwóch bramek Łukaszowi Rosińskiemu-Bąkowskiemu w roli golkipera.
NKA, która grała tylko 6 zawodnikami, nie spuściła z tonu także w drugiej połowie. Zagubione DROWY kontrowały i po dwójkowej akcji Łukasza Kiedzika oraz Romana Kaczmarka ten drugi strzelił honorowego gola na 4-1. Niestety NKa podwyższyła na 5-1 a konsekwencją kłótni Arka Perzyńskiego z własnym bramkarzem było usunięcie na jedną minutę Arka z boiska. W osłabieniu DROWY tracą kolejną bramkę i w zasadzie mamy już po meczu.
Zagraliśmy mecz w którym łącznie na parkiecie ujrzeliśmy 11 graczy naszego zespołu, graczy NKi było tylko 6. Jak widać ilość nie przekłada się na jakość. Jeśli mamy 6 osób na ławce rezerwowych to każda zmiana powinna owocować wzrostem tempa akcji oraz aktywną grę w obronie. Niestety, o ile zrozumieć można niedoskonałości techniczne, których nie da się poprawić z dnia na dzień o tyle brak zaangażowania i walki trochę mnie dziwi. DROWY nie idźcie tą drogą !
Za tydzień mecz prawdy z GOCANÓWKIEM. Jeśli tak podejdziemy do niego jak w ostatnich meczach o wygraną będzie niezmiernie ciężko.