niedziela, 18 listopada 2012

KLPH - 6 KOLEJKA - 17.11.2012

Na dwóch meczach szóstej kolejki gościliśmy panią Agnieszkę Chrząszcz, dyrektora CKiS "Ziemowit", głównego organizatora kruszwickiej halówki. Aż sześć tygodni czekaliśmy na pierwsze zwycięstwo Cukrowni i Drowów. Chyba najstarsi kibice nie pamiętają, by kiedykolwiek Racice straciły 14 goli w jednym meczu, a tak się właśnie stało w tę sobotę.

METAL DOM - ECS INOWROCŁAW 3-1(3-1)
Mecz zaczął się od prowadzenia Eceesu, ale już do przerwy Metalowi odrobili straty z nawiązką. Znakomicie spisywali się w tym spotkaniu bramkarze obu ekip i po przerwie bramki już nie padły.
Piłkarz meczu - Marcin Ciesielski i Rafał Babik
Bramka meczu - Jarosław Marek na 2-1

STACJA PALIW JAPAKS - PIERWSZE TŁOCZENIE 3-3(0-2)
Andrzej Piekański 2, Radosław Świtalski - Łukasz Becla, Tomasz Sobolewski, Zygmunt Bukowiecki
Nafciarze przegrywali już 0-2 i 1-3, a jednak udało im się doprowadzić do remisu, który tak naprawdę niewiele dał i jednym i drugim.
Piłkarz meczu - Andrzej Piekański i Tomasz Sobolewski
Bramka meczu - Łukasz Becla na 1-0 i Andrzej Piekański na 1-2

DROWY - GOCANÓWKO 4-1(0-0)
Piotr Twardygrosz, Marek Adelski, Łukasz Kiedzik, samobójcza - Arkadiusz Czajka
Do przerwy mecz ten oglądała pani Agnieszka Chrząszcz. To chyba dlatego zawodnicy obu drużyn mieli trochę spętane nogi i zabrakło im koncentracji w wykańczaniu akcji. Worek z bramkami rozwiązał się dopiero w drugiej odsłonie, a Drowy po tym zwycięstwie zepchnęły Gocanówko na koniec tabeli.

PACIO PAKOŚĆ - RACICE 14-1(6-0)
Jarosław Łapiński 5, Michał Nadolski 3, Maciej Mazurek 3, Hubert Grupa 2, Mateusz Paciorek - Bartłomiej Dzwoniarkiewicz
Wszyscy na trybunach zachwycaliśmy się grą zawodników z Pakości, którzy od kilku kolejek gromią drużyny z czołówki tabeli. Kolejną ich ofiarą padły Racice, które stać było tylko na honorowe trafienie.
Piłkarz meczu - Jarosław Łapiński i Michał Nadolski
Bramka meczu - Michał Nadolski na 4-0

CUKROWNIA - NKA PILOT 4-3(2-2)
Piotr Mrówczyński 2, Paweł Borczak, samobójcza - Mateusz Adamczyk, Bartłomiej Wojciechowski, Maciej Stube.
Spotkanie było bardzo zacięte, a obie drużyny do końca walczyły o korzystny rezultat. Tym razem szczęście uśmiechnęło się do Cukrowni, dla której było to pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.
Piłkarz meczu - Grzegorz Sobecki i Piotr Mrówczyński
Bramka meczu - Piotr Mrówczyński na 1-1 i Bartłomiej Wojciechowski na 2-2

SZARLEJ - RPC BEBO 2-1(2-1)
Damian Butt, Tomasz Lewandowski - Waldemar Kowalewski
To drugi mecz w tej kolejce, który oglądała z trybun pani Agnieszka Chrząszcz. Składnych akcji było jak na lekarstwo za to oglądaliśmy dużo typowej walki o punkty. Tym razem pani dyrektor miała więcej szczęścia bo zobaczyła trzy gole.
Piłkarz meczu - Damian Butt
Bramka meczu - Tomasz Lewandowski na 2-1

NAJLEPSZA "5" KOLEJKI
Marcin Ciesielski, Michał Nadolski, Damian Butt, Andrzej Piekański, Jarosław Łapiński rez. Grzegorz Sobecki, Tomasz Sobolewski, Krzysztof Śliwczyński, Bartłomiej Wojciechowski, Piotr Mrówczyński
PIŁKARZ KOLEJKI
Jarosław Łapiński
BRAMKA KOLEJKI
Michał Nadolski
MECZ KOLEJKI
Metal Dom - ECS 3-1, Cukrownia - Pilot 4-3. Pacio grało pięknie, ale trudno ten mecz wyróżnić po takim wyniku, bo tak naprawdę grali do jednej bramki.
Chociaż liderem tabeli praktycznie od początku jest Szarlej to jednak zdecydowanie najlepszą piłkę grają Pacio i Metal Dom. Piszę o tym dlatego, bo już w najbliższej kolejce dojdzie do szlagieru tej jesieni w naszej halówce. W czwartym meczu 7 kolejki Pacio zagra właśnie z Metal Domem. Kibice już zacierają sobie ręce na to spotkanie. To, że można ograć chłopaków z Pakości udowodnił dzisiaj Darpol w inowrocławskiej I lidze, a w pakoskiej drużynie grają ci sami..... którzy rozgromili Racice.