czwartek, 26 kwietnia 2012

FC FLORYDA – DROWY

W tym sezonie spotkania z DROWAMI nie należą do najłatwiejszych.  Co prawda, to DROWY strzeliły więcej bramek. Niestety jedną do swojej bramki.
Od początku meczu inicjatywę na boisku przejęły DROWY. Jednak pierwszą bramkę zdobyli przeciwnicy. Do przerwy przegrywaliśmy 0:3.  Druga część spotkania to ciężka walka o doprowadzenie do remisu. 2 bramki Marcina Lamparskiego i szansa zdobycia 3. Liczne przerwy w tej połowie, z powodu braku piłki na boisku i brak doliczenia czasu przez sędziego po części zaważyły na wyniku tego spotkania.  Przeciwnik bardzo mocno faulował, na co sędzia nie zawsze zwracał uwagę. Reakcje sędziego były spóźnione często pod wpływem presji zawodników. Ale to tylko gra.
Marcin Lamparski – chwała mu za to, że strzelił 2 bramki, z szansą na 3, czasem brakowało go na naszej połowie
Rafał Bogdanowicz – mało pograł, ciężko ocenić, etatowy nasz  bramkarz w rozgrywkach halowych Kruszwicy , w sumie to debiut na trawie w tym sezonie w naszych barwach
Marek Adelski – zasługuje na wyróżnienie chociażby z tego powodu, że systematycznie dojeżdża na nasze mecze z Kruszwicy, koledzy dajcie mu pograć
Roman Kaczmarek – jedyny stały obrońca tego spotkania, jednak napastnicy potrafili mu uciec
Piotr Twardygrosz – Piotrku, jak już masz piłkę to staraj się jej nie stracić
Arkadiusz Czajka – jak tracimy piłkę to nie stajemy w miejscu, tylko staramy się ją odzyskać (lecimy za nią jak za chlebem),
Patryk Andryszak – będą treningi na orliku potrenujemy kondycję
Mateusz Chrzanowski – w sumie to nie miał dużo pracy w tym spotkaniu, bramka Mariusza S. była nie do wyciągnięciaJ
Arkadiusz Perzyński – agresywna gra , zresztą jak zawsze, ale w tym spotkaniu nie dało się inaczej, każdy kontakt z przeciwnikami kończył się faulem (to nas faulowali) a sędzia nie zawsze reagował
Mariusz Sobociński – zdobywca decydującej bramki (samobójczej), która zaważyła na wyniku spotkania,  przeciwnicy byli szybsi (pierwszy mecz po kontuzji i od razu gol ;) – przyp. red.)