niedziela, 9 stycznia 2011

SUKCES NKA KRUSZWICA

Najlepszym meczem przedostatniej kolejki było spotkanie METAL DOMU z NKA KRUSZWCA – lidera tabeli, który do tego spotkania nie przegrał żadnego meczu z drużyną, która znajdowała się w drugiej części tabeli. Pierwsze dwie bramki w tym spotkaniu zdobywa NKA KKRUSZWICA, METAL DOM zaczyna grać nerwowo, popełnia proste błędy. Przed końcem pierwszej połowy liderowi rozgrywek udaje się jednak uzyskać prowadzenie  3:2.
Druga   połowa zaczyna się od wyrównania wyniku spotkania  na 3:3. Wkrótce potem lider rozgrywek strzela sobie samobójczą bramkę i zaczyna przegrywać 4:3. Zawodnicy NKI z łatwością zabierają piłkę faworytom spotkania, a na 3 minuty przed końcem  Marcin Ciesielski na co dzień bramkarz pakoskiej Notecianki, po raz 5 musi wyciągać piłkę ze swojej  siatki. Jego intensywna gra poza własnym polem bramkowym, a co za tym idzie pozostawianie pustej bramki oraz częste i sprawne kontrataki zawodników NKI rzutowały na ostateczny wynik spotkania, które METAL DOM przegrywa 5:4. NKA, dzięki tej wygranej zachowała szansę na awans do pierwszej szóstki. Nam na pocieszenie zostaje fakt, że DROWY do tej pory wygrały tylko jeden mecz i to właśnie z drużyną NKA Kruszwica.
Bramki:
Marek Dunisławski 2, Michał Kawalerski 2, samobójcza - Andrzej
Panfil 2, Waldemar Panfil, Edward Kowalczyk

STACJA PALIW JAPAKS  wygrała z TRANSPOLEM 4-1, chociaż zapowiadało się na mecz, który będzie na wyrównanym poziomie. JAPAKS zdobył dwie pierwsze bramki, TRANSPOL zdobywając bramkę pierwszą bramkę próbował odrobić straty. Jednak  o wyniku spotkania przesądziło ostatnie 30 sekund, w których to STACJA PALIW JAPAKS zdobyła jeszcze 2 bramki i ustaliła wynik spotkania na 4:1
Bramki:
Marcin Kozłowski 2, Krzysztof Śliwczyński 2 - Robert Ciećka
CUKROWNIA - PIERWSZE TŁOCZENIE 5-4
Ekipa Pierwszego Tłoczenia w przypadku wygranej zachowałaby jeszcze szanse na awans do szóstki, tym bardziej, że w Cukrowni brakowało kilku podstawowych zawodników. Niestety mimo prowadzenia już 2-0 nie udało się Tłoczeniowym dowieźć do końca meczu nawet remisu i w ten sposób zaprzepaścili swoje szanse.
Bramki:
Łukasz Bondas 2, Łukasz Urbanek 2, Dawid Żurawski - Łukasz Becla 2,
Patryk Walczak, Robert Wiśniewski
SIEWCY BURZ - GOCANÓWKO 9-3
Mecz drużyn, którym po rundzie zasadniczej pozostanie walka o miejsca od 7 do 11 był meczem bez historii. Pewna i wysoka wygrana Siewców.
Bramki:
Hubert Grupa 4, Piotr Czerwiński 4, Marek Adelski - Dominik Stanecki
2, Mirosław Gołdyn

RPC BEBO - RACICE 4-2
Bardzo ciekawe spotkanie. Racice były dla Bebo zawsze niewygodnym rywalem. Zanosiło się, że i tym razem będzie podobnie, bo jeszcze na początku drugiej połowy to oni prowadzili 2-0. Jednak końcówka spotkania w wykonaniu chłopców Adama Pizonia była zabójcza dla rywali i to Bebo zapewniło sobie miejsce w najlepszej 6. Racice by mieć pewne miejsce w szóstce muszą wygrać w ostatnim meczu z Gocanówkiem.