niedziela, 16 stycznia 2011

MECZE XI KOLEJKI (VIDEO)

RACICE - GOCANÓWKO 2-1
Hubert Budkiewicz, Bartłomiej Dzwoniarkiewicz - Marcin Stanecki
Najlepszy mecz Gocanówka w tej rundzie. RACICE rzutem na taśmę zdobyli awans do najlepszej szóstki. W ostatniej sekundzie pierwszej połowy to właśnie GOCANÓWKO zdobywa pierwszą bramkę w tym  spotkaniu.
O awansie RACIC zdecydował znakomity strzał Bartka Dzwoniarkiewicza na dwie minuty przed końcem meczu.
NKA KRUSZWICA - SIEWCY BURZ 4-2
Tadeusz Stranc 2, Hieronim Górski, Marek Dunisławski - Michał Wikarski, Łukasz Kiedzik
NKA to najwięksi przegrani fazy zasadniczej. Jako jedyni pokonali zdecydowanego lidera METAL DOM. Gdyby nie porażka z DROWAMI byliby w najlepszej szóstce.

METAL DOM - TRANSPOL 4-2
Andrzej Panfil 3, Maciej Kowalski - Robert Ciećka 2
Najciekawsze spotkanie ostatniej kolejki. Zawodnicy TRANSPOLU to najbardziej ofensywnie grający zespół ligi, który z drużyn czołówki popełnia także najwięcej błędów w obronie. Ekipa lidera rozgrywek skrzętnie to wykorzystała.

RPC BEBO - DROWY 15-2
Daniel Marczak 5, Marcin Kulpiński 4, Jacek Burdziński 4, Mariusz Bonek 2 - Tomasz Majewski,Łukasz Walory. Bardzo wysokie zwycięstwo RPC BEBO, które na pewno liczyć się będzie w   walce o pierwszą trójkę

STACJA PALIW JAPAKS - PIERWSZE TŁOCZENIE 10-2
Marcin Kozłowski 5, Rafał Ulatowski, Jarosław Ryszkiewicz, Krzysztof Śliwczyński, Michał Szachnowski, Przemysław Śliwczyński - Daniel Becla, Robert Wiśniewski
Zdecydowana wygrana wicelidera. Z PIERWSZEGO TŁOCZENIA uszło powietrze po tym jak nie załapali się do pierwszej szóstki. Marcin Kozłowski zdobył w tym meczu 5 bramek i wyraźnie prowadzi w klasyfikacji najlepszych strzelców ligi.

Dawid Żurawski, Marek Dunisławski po 13

Po pierwszej rundzie drużyny zostały podzielone na dwie grupy. Pierwsze sześć drużyn będzie walczyć o mistrzostwo ligi, a pozostałe pięć już tylko o miejsca 7-11. Drużyna FARMER przed pierwszym meczem wycofała się z rozgrywek. W drugiej fazie rozgrywek drużyny zagrają w systemie mecz i rewanż.