sobota, 29 stycznia 2011

II kolejka II rundy Kruszwica - Hala (VIDEO)

Podział rozgrywek na dwie grupy okazał się słuszną decyzją organizatora rozgrywek. Wprowadzone zmiany pokazały, ze ducha walki czuć w każdym ze spotkań, a poszczególne spotkania nie toczą się tylko do jednej bramki. Cieszy też frekwencja na trybunach podczas naszych meczów i gorący doping publiczności. W tej kolejce fankami naszego zespołu były dziewczyny z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Kruszwicy.

W pierwszym spotkaniu GOCANÓWKO dzielnie walczyło z PIERWSZYM  TŁOCZENIEM. W tym spotkaniu do przerwy, żadna z drużyn nie strzeliła bramki. Pod koniec jednak coś się w GOCANÓWKU popsuło, dodatkowo bramkarz tego zespołu za interwencję ręką poza polem bramkowym został ukarany żółtą kartką.
PIERWSZE TŁOCZENIE Arkadiusz Nadzieja, Bartłomiej Kowalski

DROWY czegoś w tym zespole jeszcze brakuje, ale i tak idzie lepiej niż na początku rozgrywek. Bez etatowego bramkarza straciliśmy tylko 6 bramek. Tomasz Majewski wyszedł na prowadzenie w klasyfikacji króla strzelców naszej drużyny. Łukasz Walory zdobywając bramkę odskoczył Romanowi Kaczmarkowi i w rankingu najlepszych strzelców jest na pozycji wicelidera. SIEWCY mogli zasiać nam więcej bramek ale zabrakło im skutecznego zakończenia akcji.
SIEWCY BURZ: Hubert Grupa 2, Piotr Czerwiński 2, Łukasz Kiedzik, Michał Wikarski
DROWY: Tomasz Majewski, Łukasz Walory
Zawodnicy TRANSPOLU od pierwszych minut skutecznie zaatakowali zdecydowanego faworyta spotkania zespół SP JAPAKS. Jednak, zbyt szybko pomyśleli, że mając 2 bramki przewagi mogą wygrać spotkanie. Po przerwie nerwowa atmosfera w zespole TRANSPOLU doprowadziła do straty 3 bramek i ostatecznie mecz zakończył się remisem 3:3
SP JAPAKS: Rafał Ulatowski 2, Michał Szachnowski
TRANSPOL: Tomasz Lewandowski I 2, Leszek Wróblewski

W zespole do niedawna niepokonanego METAL DOMU coś pęka. W pierwszej połowie bardzo ciężko było temu zespołowi zdobyć prowadzenie. Jedynie brak skuteczności zawodników CUKROWNI zaważył na ostatecznym wyniku spotkania.
METAL DOM: Maciej Hanczewski 2, Marcin Ciesielski, Andrzej Panfil
CUKROWNIA: Jacek Kruszczyński, Tomasz Jurkiewicz

GOCANÓWKO - PIERWSZE TŁOCZENIE 0-2
DROWY - SIEWCY BURZ 2:6
SP JAPAKS - TRANSPOL 3:3
METAL DOM - CUKROWNIA 4:2