sobota, 4 lutego 2012

TRZECIE ZWYCIĘSTWO DROWÓW W SEZONIE

Dziś o godzinie 16.00, czyli w pierwszym spotkaniu 13 kolejki Kruszwickiej halowej piłki nożnej DROWY zmierzyły się z NKA Zagople Kruszwica. W 14 sekundzie meczu Arkadiusz Czajka zdobył swoją 12 bramkę
w sezonie. Niestety ten gol podziałał jak relanium na zawodników drużyny "mrocznych elfów". Słyszałem, że jest powiedzenie, że zwycięzców się nie sądzi, ale i tak napisze, że był był to jeden z najgorszych meczów jakie rozegraliśmy. Zdarzały nam się nam się porażki, wręcz klęski, ale takiego podejścia do meczu to nie pamiętam. O pierwszej połowie i części drugiej chciałbym jak najszybciej zapomnieć. Do głowy przychodzą mi si słowa: rozkojarzenie, brak chęci do gry, czy wręcz LEKCEWAŻENIE RYWALA. Nie graliśmy nic. Gdyby nie indywidualne akcje, to pierwsza połowa zakończyłaby się wynikiem, w najlepszym razie, remisowym. NKA nie wierzyła w dobry wynikiem i właściwie tylko temu zawdzięczamy 3 pkt. Arek Czajka ustrzelił kolejnego hat-tricka, po jednej bramce dorzucili Arek Perzyński i zawsze waleczny (ale nie dzisiaj) Piotr "FALI" Twardygrosz. Z naszego pkt widzenia dorzucić należy ładny, ale jednak nie celny (na nasze szczęście ;)) strzał w słupek naszej bramki Rafała Bogdanowicza (bramkarz) oraz "brazylianę" Romana Kaczmarka, po której niestety bramkę na 3:3 zbył zawodnik NKI
To wszystko na gorąco chciałem przekazać moim wiernym czytelnikom ;). Wszystkie wyniki i relacje z meczów 13 kolejki ukażą się wkrótce.