OSTATNIA LUTOWA KOLEJKA W KLPH

W hicie kolejki lider znowu górą, czyli Paliwowi nadal z kompletem punktów.
METAL DOM - GOCANÓWKO 8-3
Marcin Ciesielski 3, Maciej Hanczewski 2, Tomasz Kwaśniewski 2, Waldemar Panfil - Marek Dunisławski, Jacek Gołdyn, Damian Mróz
Faworyci grali cały mecz na luzie. Ekipa Gocanówka szybko straciła ochotę do gry po trzech trafieniach Marcina Ciesielskiego.Trzeba przyznać, że szczególnie pierwsza bramka była fantastyczna, techniczny strzał z prawie połowy boiska.
ECS MĄTWY - DROWY 5-3
Maciej Tyczyński 2, Patryk Walczak, Przemysław Kulpiński, Piotr Lewiński - Arkadiusz Perzyński 2, Piotr Twardygrosz
To był nasz najlepszy mecz w tym sezonie. Niestety znowu poniosła mnie fantazja i kolejny mecz w plecy. Zacznijmy jednak od początku. Mecz był wyrównany na gola ECS odpowiedzieliśmy trafieniem Piotra Twardygrosza. Następnie za zagranie ręką poza polem karnym boisko opuścił ukarany żółtą kartką bramkarz zespołu z Mątew. Niestety granie w liczebnej przewadze nam nie pomogło. Po jednym z kontrataków, straciliśmy "FALEGO", który próbując ratować nas przed utratą kolejnego gola, nabił sobie piłkę na rękę. Piotrek obejrzał żótłą kartkę, a ECS i tak zdobyło gola z rzutu karnego. Do przerwy udało nam się odrobić stratę po trafieniu Arkadiusza Perzyńskiego. Drugą połowę przegraliśmy 3-1, z czego dwie bramki obciążają konto bramkarza DROWÓW ( o w mordę to przecież ja;)) Drugiego, w tym spotkaniu, a 12 w sezonie dołożył Arek Perzyński i mogliśmy iść pod prysznic.

SP JAPAKS - SZARLEJ 4-1
Dariusz Kotlarek, Arkadiusz Kaźmierczak, Tomasz Miklas, Jarosław Zawada - Leszek Wróblewski
Jak tak dalej pójdzie to nikt nie będzie chciał grać z paliwowymi ;)

PACIO PAKOŚĆ - PIERWSZE TŁOCZENIE 5-2
Hubert Grupa 2, Krzysztof Goliński 2, Marcin Lamparski - Łukasz Becla, Hubert Budkiewicz
Kiedy Pacio przyjeżdża w swoim podstawowym składzie jest naprawdę silnym zespołem, o czym przekonali się tłoczeniowi. Kruszwiczanie byli w stanie powalczyć tylko do przerwy, bo druga połowa meczu należała już tylko do "pakoszczaków".

RPC BEBO - RACICE 3-1
Daniel Marczak 2, Waldemar Kowalewski - Jacek Zalesiak
Ekipa RACIC po dłuższej przerwie wróciła na ligowe podwórko. Na początku widać było u liderów drużyny Bartosza Dzwoniarkiewicza i Jacka Zalesiaka, że są wypoczęci bo grało im się bardzo dobrze, czego efektem był gol zdobyty przez tego drugiego. Na nieszczęście dla "przyjezdnych" swój najlepszy mecz w sezonie rozegrało BEBO i to kruszwiczanie zgarnęli całą pulę.

CUKROWNIA - NKA ZAGOPLE 5-1