sobota, 5 marca 2011

XVIII KOLEJKA 05.03.2011

W grupie mistrzowskiej dwa pasjonujące spotkania stoczyły ze sobą zespoły pierwszej czwórki, natomiast w grupie słabszych drużyn tym razem nie było emocji.
GRUPA MISTRZOWSKA
CUKROWNIA - METAL DOM 3-2
Dawid Żurawski 3 - Marcin Ciesielski 2
CUKROWNIA doskonale rozpoczęła ten mecz i do przerwy prowadziła 2-0. Na początku drugiej połowy na 3-0 podwyższył bohater tego meczu Dawid Żurawski i nic nie zapowiadało tak pasjonującej końcówki. Potem jednak dwa gole dla METAL DOMU zdobył Marcin Ciesielski i wygrana CUKROWNIKÓW do samego końca była niepewna, ale jak najbardziej zasłużona.

STACJA PALIW JAPAKS - TRANSPOL 4-3
Andrzej Piekański 3, Krzysztof Śliwczyński - Robert Ciećka, Mirosław Kropski, Tomasz Lewandowski Jeszcze więcej emocji dostarczyli kibicom zawodnicy JAPAKSU i TRANSPOLU Chociaż inicjatywa w tym meczu była po stronie TRANSPOLU to jednak komplet punktów zgarnęli paliwowi. Trzy bramki dla JAPAKSU padły po fatalnych w skutkach błędach graczy SZARLEJAi to w głównej mierze zadecydowało o ich porażce. Po tej wygranej JAPAKS ma już tylko 3 punkty straty do lidera.

Patryk Walczak 3, Daniel Becla, Mariusz Sobecki
Zdecydowana wygrana PIERWSZEGO TŁOCZENIA. GOCANÓWKO tylko do przerwy utrzymywało bezbramkowy remis, a to już ich trzeci mecz z rzędu czyli 90minut bez zdobytej bramki. To niechlubny rekord w historii naszych halowych zmagań.

SIEWCY BURZ - DROWY 12-2
Hubert Grupa 9, Michał Wikarski, Jarosław Woźniak, Piotr Herchel -Dawid Hulisz, Łukasz Walory
Bardzo dobry trening strzelecki zrobił sobie w tym spotkaniu Hubert Grupa i wyszedł na czoło najlepszych snajperów w tej grupie.