sobota, 13 listopada 2010

4 kolejka za nami (filmy)

Sobota 13 listopada 2010 roku niestety okazała się być dla DROWÓW pechową. Mimo, iż w pierwszej połowie broniliśmy się zaciekle, bramkarz naszej drużyny musiał czterokrotnie wyjmować piłkę z siatki.

Pierwszą połowę zakończyliśmy z wynikiem 0:4 dla drużyny CUKROWNI.
W drugiej połowie udało nam się zdobyć jednego gola, co najprawdopodobniej nie spodobało się naszym przeciwnikom i ostatecznie straciliśmy na ich rzecz jeszcze 5 bramek. Wynik końcowy DROWY vs. CUKROWNIA 1:9.

PIERWSZA POŁOWA SPOTKANIA NA FILMIKU PONIŻEJ:

DRUGA POŁOWA SPOTKANIA NA FILMIKU PONIŻEJ:

STRZELCY 4 KOLEJKI:

PIERWSZE TŁOCZENIE vs. NKA KRUSZWICA ZGP (5:2)

Dla drużyny PIERWSZE TŁOCZENIE bramki zdobywali: Łukasz Becla (4), Robert Wiśniewski (1);
Dla drużyny NKA KRUSZWICA ZGP bramki zdobywali: Michał Kawalerski (1), Hieronim Górski (1).

TRANSPOL vs. GOCANÓWKO (8:3)
Dla drużyny TRANSPOL bramki zdobywali: Tomasz Lewandowski II (3), Robert Ciećka (2), Sławomir Boniecki (2) Tomasz Lewandowski I (1);
Dla drużyny GOCANÓWKO bramki zdobywali: Adam Stanecki (1), Mirosław Gołdyn (1), Roman Sikorski (1).

METAL DOM vs. RPC BEBO (5:1)
Dla drużyny METAL DOM bramki zdobywali: Marcin Ciesielski (2), Maciej Kowalski (2), Tomasz Majtczak (1);
Dla drużyny RPC BEBO bramki zdobywali: Jacek Brudziński (1).

RACICE vs. STACJA PALIW JAPAKS (4:2)
Dla drużyny RACICE bramki zdobywali: Piotr Wójciniak (1), Roman Dunisławski (1), Hubert Budkiewicz (1), Marcin Wójciak (1);
Dla drużyny STACJA PALIW JAPAKS bramki zdobywali: Marcin Kozłowski (1), Waldemar Kowalewski (1).

CUKROWNIA vs. DROWY (9:1)
Dla drużyny CUKROWNIA bramki zdobywali: Łukasz Bondas (3), Jacek Kruszczyński (2), Dawid Żurawski (2), Marcin Głuszak (1), Tomasz Jurkiewicz (1);
Dla drużyny DROWY bramki zdobywali: Robert Gapiński (1).

Mecz SIEWCY BURZ vs. FARMER  zakończony walkowerem na korzyść drużyny SIEWCY BURZ.