czwartek, 30 sierpnia 2012

DROWY - DRINK BAR 1 : 8

W rozegranym dzisiejszego popołudnia meczu nasza drużyna podejmowała zespół DRINK BARU.

Na godzinę 18:30 na ORLIKA przy Gimnazjum nr. 2 na osiedlu Rąbin zjawiło się aż 5 zawodników!!!! Można stwierdzić, że nasz zespół ma po prostu "kompleks" przeciwnika. Drugi mecz z Drink Barem i na mecz przyjeżdża nas garstka.
Mecz rozpoczyna się od ataków przeciwnika, ale nasz bramkarz będący w doskonałej dyspozycji, wyłapuje strzały rywali. Po jednym z takich ataków i wybiciu piłki w okolice pola karnego rywali, Arek Czajka przejmuje piłkę i w sytuacji sam na sam z bramkarzem przeciwników, pewnie strzela w prawy dolny róg. Niestety rywale już po chwili doprowadzają do remisu poprzez błąd naszego golkipera. Po dość łatwym do obrony strzale Mati wypuszcza piłkę przed siebie, a napastnik rywala pakuje ją do wprost do bramki. Do przerwy tracimy jeszcze jednego gola.
W drugiej połowie rywale panują już na boisku ,a my opadamy z sił. Na nic zdają się nasze ataki, które obrońcy rywali zatrzymują na granicy pola karnego. Na dodatek przy jednej z akcji obronnych Piotrek Twardygosz nieszczęśliwie upada i najprawdopodobniej łamie sobie rękę. Prześwietlenie wykaże co się dokładnie stało.
Dziękuję zawodnikom naszej drużyny za poświęcenie i zdrowie pozostawione na boisku i do zobaczenia na turnieju w sobotę.