niedziela, 20 listopada 2011

KLPH - IV KOLEJKA 19.11.2011 podsumowanie Tomasza Lewandowskiego

Niezwykle wyrównane i zacięte mecze oglądali w sobotę kibice kruszwickiej halówki. W tej kolejce padł pierwszy remis tej edycji rozgrywek, a w pozostałych meczach tylko jedna bramka decydowała o wygranej. Atmosfera na meczach jest coraz bardziej gorąca. Sędziowie pokazali kolejną czerwoną kartkę zawodnikowi Metal Domu, a wcześniej kartoniki w tym kolorze ujrzeli gracze Cukrowni i RPC Bebo.
SZARLEJ - PACIO PAKOŚĆ 3-3
Robert Ciećka 2, Mirosław Kropski - Maciej Mazurek 2, Jarosław Łapiński

W mecz zdecydowanie lepiej weszli gracze z Pakości i do przerwy prowadzili 2-0. Druga połowa to zdecydowanie lepsza gra drużyny z Szarleja, która wyszła na prowadzenie 3-2, ale skończyło się pierwszym w tym sezonie remisem.
Piłkarze meczu - Maciej Mazurek i Robert Ciećka
Bramka meczu - Robert Ciećka na 3-2

DROWY - GOCANÓWKO 2-1
Mariusz Sobociński, Roman Kaczmarek - Robert Rubacha

Już 6 punktów w 4 meczach mają na swoim koncie dzielne Drowy co zdarzyło im się po raz pierwszy w historii naszej halówki. Co prawda ograli jak dotąd dwie najsłabsze drużyny ligi, ale zdobyte punkty zawsze cieszą.
Piłkarze meczu - Tomasz Majewski i Adam Stanecki
Bramka meczu - Mariusz Sobociński

METAL DOM - RACICE 7-6
Maciej Hanczewski 3, Waldemar Panfil 2, Łukasz Czarnecki, Tomasz Kwaśniewski - Bartłomiej Dzwoniarkiewicz 2, Szymon Burdziński, Jarosław Ryszkiewicz, Waldemar Młodziński, Jacek Zalesiak

W tym meczu było wszystko co cechuje ciekawe spotkania, dużo bramek, czerwona kartka, zmienność nastrojów i dramaturgia do samego końca, a zanosiło się na łatwą wygraną lidera, który prowadził już 6-2. Racice zdołały jednak doprowadzić do remisu, a decydujący cios zadał Waldek Panfil na minutę przed końcem.
Piłkarze meczu - Waldemar Panfil i Bartłomiej Dzwoniarkiewicz
Bramki meczu - Waldemar Panfil na 7-6 i Łukasz Czarnecki na 2-0

STACJA PALIW JAPAKS - ECS MĄTWY 1-0
Arkadiusz Kaźmierczak

Bramkę na wagę 3 punktów zdobył w tym spotkaniu niezawodny Arek Kaźmierczak czyli popularny Diabeł, który po raz kolejny daje wygraną Japaksowi.
Piłkarze meczu - Arkadiusz Kaźmierczak i Rafał Babik
Bramka meczu - oczywiście Arek Kaźmierczak

PIERWSZE TŁOCZENIE - CUKROWNIA 3-2
Łukasz Becla 2, Robert Wiśniewski - Jacek Kruszczyński, Piotr Mrówczyński

W poprzedniej kolejce ograli w derbach Bebo 7-3, a teraz rozprawili się z Cukrownią, chociaż przegrywali już 2-0. W tabeli są na 3 miejscu, ale w Kruszwicy jak na razie to Pierwsze Tłoczenie Pany.
Piłkarze meczu - Dariusz Górski i Łukasz Becla
Bramka meczu - Piotr Mrówczyński

Mecz RPC BEBO - NKA ZAGOPLE został przełożony na inny termin ze względu na udział piłkarzy Bebo w turnieju branżowym.