czwartek, 7 lipca 2011

Ostatnia kolejka pierwszej rundy drugiej ligi szóstek piłkarskich - Inowrocław

W osłabionym składzie, waleczne DROWY, wybiegły na boisko tylko w pięciu zawodników. Najważniejszym celem było jednak to, aby nie oddać punktów walkowerem i ten cel został osiągnięty.

W dotychczasowej historii DROWÓW najgorszy wynik zespołu to 0:21 z drużyną Wodociągów w ubiegłym sezonie. Na pocieszenie tym razem oczka nie było. W pozostałych meczech DRINK BAR wygrał z BELFRAMI 3:2, ANTAŁKI z meczu na mecz grają coraz lepiej. Tym razem zremisowały Z FLORYDĄ  i co raz bardziej zbliżają się do DROWÓW i być może w niedługim czasie opuszczą ostatnią pozycję w  tabeli. W tym spotkaniu mieli nawet szansę na wygraną, lecz nie wykorzystały karnego. Najciekawszym meczem na zakończenie pierwszej rundy rozgrywek było spotkanie między DROGAMI i MOSTAMI a VIANDO. Zaczeło się od prowadzenia czerwonych. DROGI i MOSTY doprowadziły do remisu, chwilkę później drogowcy strzelają drugą bramkę. Wynik 2:1 dla żółto – niebieskich utrzymuje się do ostatnich dziesięciu  minut drugiej połowy. Na boisku robi się gorąco. Sędzia kilkakrotnie musi uspokajać zdenerwowanych zawodników. W konsekwencji bramkarz  Dróg i Mostów dostaje czerwoną kartkę a zawodnik Viando żółtą. Ostatnie 5 minut to walka czerwonych o doprowadzenie do remisu. Udaje się doprowadzić do remisu a chwilkę później do prowadzenia 3:2. Jednak w ostatniej minucie spotkania to DROGI i MOSTY ustalają wynik spotkania na  3:3.
Następna kolejka już 4 sierpnia. Początek o godz. 17.45. Na inaugurację rundy rewanżowej zmierzą się drużyny VIANDO i DROWY.
Wkrótce materiał filmowy ze spotkania DROWÓW.