niedziela, 22 października 2017

Sezon na hali rozpoczęty

Zakończyliśmy sezon na orliku zwycięstwem w derbowym meczu z Pogotowiem Ratunkowym i już po kilkunastu dniach przerwy rozpoczęliśmy sezon 2017/2018 na hali. Nasza kadra futsalowa jest naprawdę skromna, liczy zaledwie sześciu zawodników. Być może nawet siedmiu ponieważ trwają negocjacje z Adelem.
Dziś w Hali Widowiskowo-Sportowej w Inowrocławiu stawiło się sześciu niezmordowanych drowów, którzy postanowili nie oddać łatwo pola nurkującym z trzeciej ligi Sokołom. Na orliku obie ekipy miały nieco inne składy i to mroczne elfy lepiej sobie poradziły na świeżym powietrzu. Natomiast dziś po wspaniałej walce musieliśmy ostatecznie uznać wyższość rywali. Zaczęło się od prowadzenia Sokoła 0:1, następnie grając w przewadze liczebnej mroczne elfy doprowadziły do wyrównania po trafieniu Pyndzi. Do przerwy pomimo okazji z obu stron wynik nie uległ zmianie. W drugie 20 minut zdecydowanie efektywniej weszli rywale, którzy kilkukrotnie stawali przed szansą na gola i dwukrotnie im się to udało. Jednak im dalej w mecz tym lepiej radziły sobie mroczne elfy, które jak wiadomo nie są milutkimi stworzeniami i po pięknej akcji zdobyliśmy gola kontaktowego. Kiedy wydawało się, że kolejne bramki to kwestia kilku minut, sędzia zakończył mecz.
Gwoli wyjaśnienia, specjalnie nie napisałem dla, której drużyny te gole ;).
A oto skład walczących z własnymi ograniczeniami: Kiedziol, Lampi, Pyndzia, Rafis, Romek i nieoceniony ja :P.

PS. Zapraszamy do kontaktu osoby chcące pokopać gałę w drużynie bez presji wyniku. Utrzymanie w IV lidze mamy zagwarantowane ;).