poniedziałek, 26 października 2015

DROWY - Trans Tom 3:2

W meczu drugiej kolejki IV ligi TKKF Drowy pokonały Trans Tom 3:2

Przeciwnik stawił się w dosyć skromnym składzie, na boisku brakowało jednego gracza, Drowy w takim wypadku tradycyjnie wycofały również jednego zawodnika.
W pierwszych minutach zaczęliśmy z wysokiego C, Pyndzia przechwycił piłkę w środku pola i sam dokończył dzieła. W daszej fazie mecz był w miarę wyrównany, obie drużyny grały z aktywnym bramkarzem jednak to Drowy podwyższyły na 2:0 po akcji Kiedziol - Romek.
Trans Tom zabrał się w końcu za odrabianie strat i niestety na około 2 minuty przed końcem meczu doprowadził do wyrównania. Szczęście podobno sprzyja lepszym i nasz kolejny atak pozycyjny przynosi bramkę na wagę 3 punktów. Akcja Loki - Rafis - Lampart zakończona strzałem z lewego narożnika pola bramkowego w długi róg.

Drowy zagrały w składzie: Loki, Rafis, Kiedziol, Pyndzia, Romek, Lampart, Żelik.
Bramki: Pyndzia, Romek, Lampart