sobota, 31 maja 2014

Turniej na orliku

W dzisiejszym turnieju organizowanym przez Macieja Krzykanowskiego na orliku przy ul. Błażka w Inowrocławiu wzięły udział cztery drużyny. Jak się okazało zagrali sami znajomi, tj. Nowe, czyli stare Viando, Zjednoczeni - Kituch i kumple, Pogotowie Ratunkowe - bez komentarza ;) i oczywiście DROWY. Sędziował turniejowe mecze również nasz znajomy Grzegorz Remiasz.

piątek, 30 maja 2014

DROWY - SODA 2:5

W poprzednim sezonie w dwumeczu z Sodą zdobyliśmy 3 punkty po zwycięstwie w dramatycznych okolicznościach. W tym nasi przeciwnicy postanowili od razu rozstrzygnąć wynik spotkania. W ciągu pierwszych bodajże 10 minut wbili nam trzy gole i ustawili spotkanie.

środa, 21 maja 2014

DROWY - BELFER, czyli lekcja pokory

W przeciwieństwie do zeszłotygodniowego opisu, ten będzie krótki. W meczu, który mieliśmy wygrać szybko, lekko i przyjemnie, belfrzy udzielili nam lekcji pokory. Pierwsza połowa należała do mrocznych elfów. Graliśmy uważnie w obronie i efektownie w ataku. Niestety niezbyt efektywnie, z kilku naprawdę

czwartek, 15 maja 2014

DROWY - POLPRINT

W dniu dzisiejszym w ramach rozgrywek II Ligi TKKF-u Inowrocław na orliku mroczne elfy zmierzyły się z drukarzami z Polprintu. Można śmiało określić to spotkanie jako mecz przyjaźni, ponieważ nasi dzisiejsi rywale są stałymi uczestnikami organizowanych przez Stowarzyszenie "DROWY" turniejów, gramy często razem na treningach i w ogóle mamy dobry kontakt.

czwartek, 8 maja 2014

DROWY - FLORYDA 3:3 (3:1)

W rozegranym w dniu dzisiejszym meczu o mistrzostwo II ligi TKKF Orlik 2014 DROWY zreemisowały z dotychczasowym liderem FLORYDĄ 3:3. Bramki dla naszej drużyny zdobyli:  Piotr Mazurek, Arkadiusz Czajka, samobójcza.